Vaša spokojnosť je našim zámerom a úspechom... 


Potrebovali sme pomôcť s návrhom interiéru dievčenskej študentskej izby. Pani Petra pretavila naše predstavy do vizualizácie, zároveň nás však pohľadom odborníka dokázala správne nasmerovať tak, aby izba esteticky ladila ako celok (dispozíciou, farebným ladením, doplnkami) a zároveň bola praktická pre študentku. Oceňujem jej profesionalitu, bezproblémovú komunikáciu, ochotu a dobré rady. Určite odporúčam jej služby každému, kto plánuje zriaďovať alebo prerábať svoje bývanie.

Iveta Beličková | SC

0904 555 757


Priatelia zdravím vás. Po skončení našej spolupráce ma vedenie štúdia poprosilo o zhodnotenie a zverejnenie hodnotenia. Neváhali sme ani sekundu. Ako naozaj klobúk dole!!!, zdedili sme starši rodinný dom. Nebudem Vám hovoriť koľko problémov pri prerábke takého starého domu bolo. Robilo sa na novo úplne všetko. Staré vodovodné aj elektrické rozvody a všetky tie problémy sa objavili, až keď sa všetko odokrylo. Na štastie sme si vybrali dobre a všetko sa v kľude zvládlo. Majstri na slovo vzatí, práce zorganizované pekne postupne. Som veľmi rád, že sme si zaplatili i realizáciu, nezvládli by sme to bez nich. Vynikajúco odvedená práca, aj návrh aj realizácia.

rod. Veselovských | TR

1980vladimir.ves@gmail.com

Pozdravujem. Vybrali sme si ich vybrali zo 4 ponúk pre návrh a realizáciu našej kaviarne v showroome. Z rozpočtu ušetrené viac ako 800€. Čo sa týka návrhu odovzdali ho o týždeň v predstihu. Realizačný tím 100% zohratý, vynikajúco odvedená práca všetko si dopredu nachystali aj si po sebe upratali, nábytok bol mdôkladne zabalený. Ani Covid-19 ich neovplyvnil, realizácia ukončená o 2 týždne skôr. Profesionalita v každom smere. V pláne je prerábka reštauračných priestorov, určite budeme oslovovať p. Puhovichovú opäť

Branislav Petrašovič | FORD MOTORS | BA

petrasovic@summit.sk

Pri prerábaní bytu každá rada dobrá a aj keď človek má akú takú predstavu, treba ju dotiahnuť . A ak z detskej izby robíte obývaciu s jedálenským kútom, to pre mňa bol problém. Tak som podľa recenzií, fotiek a pocitu vybrala túto firmu a urobila som dobre. Spokojná som veľmi, pomoc to bola pre mňa neskutočná. Pripravili mi detailný popis spolu s nákupným zoznamom a obchodmi kam sa mám ísť pozrieť. Som veľmi vďačná a spokojná. Veľa pracovných úspechov prajem.

Ivan Sumák

0903 171 368


S firmou Creative Arch sme boli velmi spokojni. vybrali sme si ju na zaklade recenzii a cenovej ponuky ktora nam vyhovovala..bola to zlata stredna cesta.komunikacia bola rychla a zmeny boli vzdy zapracovane cca do dna max. do dvoch veci,ktore sme povodne chceli a neboli sme si nimi isti nam vzdy pomohli vyriesit. najlepsie rozhodnutie bolo dat si spravit navrh a nasledne aj realizaciu pretoze som sa nemusela o nic starat...pri realizacii aj ked sa mi nieco nepozdavalo vzdy sa vsetko v klude vyriesilo aby sme boli spokojni. V práci sa vyznaju je to vidiet hned od zaciatku. Co sme ocenili najviac boli prakticke rady. Profi pristup v kazdom smere na len potvrdil,ze sme si vybrali spravne a nelutujeme. urcite odporucime vase sluzby. ste super, vdaka.

Katarína Zimanová | SE

zimanovakatarina80@gmail.com

Ďakujeme veľmi pekne za interiérový návrh nášho domu. Návrh bol spracovaný naozaj rýchlo a sľúbené termíny boli vždy dodržané. Pani Petra konzultovala s nami postupne každý detail, každú miestnosť a najmä počúvala aj nás, aby sme mali dom podľa našich predstáv a taktiež nás nasmerovala alebo nám poradila. Celý návrh je robený formou spolupráce s klientom, pokiaľ má samozrejme klient o to záujem a chce návrh priebežne konzultovať, prípadne ho pozmeniť alebo upraviť. Aj v tomto bola ochota, takže ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Natália Liskayová | GA

0905 164 919 

Chcela by som sa touto cestou poďakovať tímu CreativeArch. Chcela by som vyzdvihnúť ich profesionalitu, rýchlosť a kreativitu s akou pristupovali k mojim požiadavkám aj niekoľkým dodatočným zmenám:-). Komunikácia bola veľmi priateľská, príjemná a zábavná. S konečným výsledkom som veľmi spokojná. Chcela som si od nich dať vypracovať iba návrh, ale na základe mojich pozitívnych skúseností im prenechám i realizáciu.

Erika Bodicsová | BA

0905 549 912


Peťku poznáme 20 rokov. So zariaďovaním nám pomáhala ešte počas školy a musíme uznať, že od úplného začiatku bolo jasné, že sa si vybrala správny smer. S citom a vkusom skombinovala náročnejší nábytok s jednoduchým. Príjemnú atmosféru dotvorila originálnymi textíliami. Do detailu mala premyslený každý krok. Interiérový dizajn ju veľmi baví, žije tým. Nábytok bol robený na mieru. Škoda len, že sme si ju nezavolali už skôr, keď ešte dalo hýbať s priečkami a s vývodmi, to už sa nám prerábať nechcelo. Odporučila som ju aj mojim známym. Návrh už aj s realizáciami majú za sebou. Tiež boli spokojní. Peťka je plná energie, je vtipná, na stretnutia s ňou sa budete tešiť. Dobrá práca Peti, držíme palce .

rod. Solarová | NR

0911 268 626

 

Spoluprácu s p. Puhovichovou hodnotíme veľmi pozitívne, milý prístup, bez omeškania, nemáme čo vytknúť :).

Eva Galadová | SC

0915 420 948

Kupovali sme pozemok cez realitku. Dali vizitku tohot interiérového štúdia. Chcel som si všetko povybavovať sám, bál som sa, že to bude stáť veľa peňazí. Potom mi dizajnérka vysvetlila, že ma to nakoniec nebude stát nič, pretože si nebudem musieť vyberať dovolenku v práci precestovať, pretelefonovať, atď, je to pravda, naozaj to tak vychádza, nehovorím o tom že som sa o nič vôbec o nič nemusel starať.

Navrhli nám pôdorys domu, vypracovali projekt aj na stavebné povolenie.

Dom sme stavali s firmou, ktorú nám odporučili. My sme taktiež spokojní.

rod. Kadlocová | Kittse

0043 650 9878 123

Ďakujem pekne za dobre odvedenú prácu, vážim si Váš seriózny a profi prístup. So všetkým som bola spokojná, len ma mrzí, že som nemala na to viac času.

Ing. Ingrid LisonováFirmu CreativeArch som oslovila s návrhom študentskej izby pre syna. Mala som predstavu, čo všetko v izbe má byť, problém bol s rozmiestnením. Pani architektka si ma vypočula, zamerala priestor. Najprv sa riešilo dispozičné rozloženie a následne dizajn a materiály. Dostala som dva krásne návrhy, v ktorých boli obsiahnuté všetky moje požiadavky. Oceňujem dodržanie dohodnutých termínov, ochotu zapracovať pripomienky, profesionálny prístup. Som rada, že som využila pomoc skúseného architekta, ktorý má za sebou veľa krásnych realizácií. Ďakujem

Beáta Kánovská

0917 169 225

 

Dobrý deň, s Vašimi službami, komunikáciu a celkovým ľudským a profesionálnym prístupom sme boli spokojní. Oceňujeme najmä trpezlivosť pri vysvetľovaní postupov, schopnosť počúvať klienta a následne promptne vypracovať inšpiratívne dispozičné riešenia a návrhy.

rod. Křehlíková
anna.krehlikova@hamacas.sk


Keď sme si s rodinou kúpili dom, bola to novostavba a nevedeli sme kde začať. Oslovili sme Mgr. Šulcovú a doteraz neľutujeme😊. Výsledkom sme nadšení. Je organizovaná, detailne orientovaná, veľmi talentovaná v materiáloch a konštrukčnej kvalite a má vzácnu schopnosť realizovať estetické a priestorové túžby svojich zákazníkov. Budeme určite kontaktovať pani Šulcovú, keď budeme pripravení na ďalší projekt a jej služby vrele odporúčam každému, kto hľadá dizajnéra, ktorý odvedie mimoriadnu prácu.

Martin Metzger | BA
kontak pre overenie hodnotenia na vyžiadanie
P. Petra nám navrhovala prerábku 4 izbového bytu. Svojou perfektnou robotou nám ušetrila minimálne 2000€ a kopec nervov. Mali sme svoje nejaké návrhy. Sme si to s ňou prešli a veru by sme aj búrali ak by sme to urobili podľa seba bez odborníka...Bývame už 2 roky plus mínus a všetko je hrozne praktické, je vidieť že má deti, vie ako má byt, domácnosť fungovať a slúžiť majieľovi. Má ako dizajnér zľavy v podstate všade. Nábytok je kvalitne urobený aj zmontovaný. Byt je v klasickom nadčasovom štýle, odporúčam.

Veronika Matochová | BA
niky1605@gmail.com

 

S vasou pracou sme spokojni, dorucili ste to co sme ocakavali a potrebovali, za co vam samozrejme dakujeme.

Jozef Kráľ | BA
kontak pre overenie hodnotenia na vyžiadanieČo najviac zaujalo nás boli návrhy na stránke, sú úplne iné ako ostatní ponúkajú, rozhodli sme ale až na základe odporúčaní a osobného stretnutia s p. Petrou. Prirodzený, individuálny a v neposlednej rade profesionálny prístup celého tímu. Všetky termíny a dohodnuté podmienky boli splnené. Práce už sme si riadili sami, ale boli nám nápomocní. Za nás vynikajúce hodnotenie.

Ing. Benko Kristián | SN
benkokris75@gmail.com

S celkovou spoluprácou a konzultáciami som bol spokojný. Skvelý prístup, profesionálna a kreatívna spolupráca. Štúdio odporúčam.

Juraj Majo
kontak pre overenie hodnotenia na vyžiadanie

 

Dakujem za navrhy... su velmi pekne.
Pacilo sa mi, ze ste flexibilna a na emaily odpovedate rychlo.

Celkova komunikacia s Vami bola dobra.

Miroslav Gurín
miro.gurin@gmail.comMoja spolupráca s pani Helenou Šulcovou sa týkala úprav v dispozičnom riešení nášho bytu a následne v poradenstve ohľadne jeho interiéru. Rada by som ocenila profesionalitu pani dizajnérky od prvého telefonického kontaktu až po záverečné riešenia v interiéri, pri ktorých bola osobne prítomná.

Bez jej zaujímavých nápadov, postrehov a praktických rád, by náš domov nebol tým, čím pre nás je. Musím priznať, že naša výsledná spolupráca výrazne prekročila moje očakávania a som veľmi rada, že som sa rozhodla využiť jej služby.

RNDr.Daniela Kubjatková | BA
0918 771 269


CreativeArch | štúdio architektúry a interiérového dizajnu
Pajštúnska 1, 851 02 Bratislava
ca.informacie@gmail.com | +421 905 592 181 
po.-pi. 8:00 - 18:00 
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!