Vizualizácia bytu interiéru

mimoriadne efektívny pomocný nástroj


Skúsený dizajnér dokáže do vizualizácie zapracovať aj prvky, ktoré už v byte sú a ktoré chcete ponechať. Pravdaže, 3D vizualizáciu bytu je možné nechať asi vypracovať komplexne pre celý byt, ale aj samostatne pre jednotlivé miestnosti.  


Užitočný pomocník
Ruku na srdce, koľkí z vás pri obhliadke a následnej kúpe zaprataného a ošarpaného bytu vidíte jeho skutočný potenciál? Tipujeme, že len veľmi malé percento, preto je vypracovanie 3D vizualizácie bytu mimoriadne efektný pomocný nástroj.
Na základe poznatkov o vašom spôsobe života, veľkosti vašej rodiny, aktuálnych aj budúcich potrebách a funkčných či estetických požiadavkách vám iste pri rozhodovaní pomôže.

Odborná rada nad zlato
Pri kúpe bytu väčšina investorov zohľadňuje predovšetkým lokalitu, dostupnosť, občianske vybavenie, počet miestností alebo rozlohu bytu a samozrejme, kúpnu cenu, prípadne náklady na následnú rekonštrukciu. Nie raz sa ale stane, že aj dobre riešený alebo navrhnutý byt s menšou rozlohou je oveľa praktickejší ako napríklad byt v novostavbe s vyššími počiatočnými nákladmi a veľkou rozlohou. Preto, ak máte možnosť a vážne uvažujete o kúpe bytu alebo sa neviete rozhodnúť medzi dvomi bytmi, využite služby dizajnéra a zoberte ho na finálnu obhliadku s vami.

3D vizualizácia
Výborným nástrojom, ktorý aj osobám bez predstavivosti dokáže nielen pri rozhodovaní, ale aj následnej rekonštrukcii a zariaďovaní výrazne pomôcť, je vpracovanie 3D vizualizácie nového dizajnu bytu. Veríme, že podrobná vizualizácia zaváži a dopomôže k správnemu rozhodnutiu. Skvelé je, že dobre vypracovaná vizualizácia interiéru vás na jednej strane motivuje, pretože viete, na aký výsledok sa môžete tešiť a čo v cieľovej rovinke očakávať, na strane druhej vám do duše vnesie pokoj a pohodu, pretože vlastne nemusíte v napätí len tápať, ako asi bude výsledok vyzerať a či splní to, čo očakávate a potrebujete. Pokoj a pohodu do celého procesu vnáša aj možnosť pracovať, meniť a upravovať detaily vo vizualizácii prostredníctvom programu dovtedy, kým nebudete s výsledkom maximálne spokojný.