Odporúčania našich zákazníkov

vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou , viac nájdete i na našej Google a FB


Iveta Beličková | SC

0904 555 757

”Potrebovali sme pomôcť s návrhom interiéru dievčenskej študentskej izby. Pani Puhovichová pretavila naše predstavy do vizualizácie, zároveň nás však pohľadom odborníka dokázala správne nasmerovať tak, aby izba esteticky ladila ako celok (dispozíciou, farebným ladením, doplnkami) a zároveň bola praktická pre študentku. Oceňujem jej profesionalitu, bezproblémovú komunikáciu, ochotu a dobré rady. Určite odporúčam jej služby každému, kto plánuje zriaďovať alebo prerábať svoje bývanie.

Branislav Petrašovič | FORD MOTORS | BA

petrasovic@summit.sk

"Pozdravujem. Štúdio CreativeArch sme vybrali zo 4 ineteriérových štúdií pre návrh a realizáciu našej kaviarne v showroome. Z rozpočtu ušetrené viac ako 800€. Čo sa týka návrhu odovzdali ho o týždeň v predstihu. Realizačný tím 100% zohratý, vynikajúco odvedená práca všetko si dopredu nachystali aj si po sebe upratali. Ani Covid-19 ich neovplyvnil, realizácia ukončená o 2 týždne skôr. Profesionalita v každom smere. V pláne je prerábka reštauračných priestorov, určite budeme oslovovať Creative Arch znovu." 

Veronika Matochová | BA - Rača

niky1605@gmail.com

"P. Puhovichová nám navrhovala prerábku 4 izbového bytu. Svojou perfektnou robotou nám ušetrila minimálne 2000€ a kopec nervov. Mali sme svoje nejaké návrhy. Sme si to s ňou prešli a veru by sme aj búrali ak by sme to urobili podľa seba bez odborníka...Bývame už 2 roky plus mínus a všetko je hrozne praktické, je vidieť že má deti, vie ako má byt, domácnosť fungovať a slúžiť majieľovi. Má ako dizajnér zľavy v podstate všade. Nábytok je kvalitne urobený aj zmontovaný. Byt je v klasickom nadčasovom štýle, odporúčam "

Alena Enzensberger | Viedeň

0043 664 5649 913

"Keď sme si s rodinou kúpili dom, bola to novostavba a nevedeli sme kde začať. Oslovili sme Mgr. Šulcovú a doteraz neľutujeme😊. Výsledkom sme nadšení. Je organizovaná, detailne orientovaná, veľmi talentovaná v materiáloch a konštrukčnej kvalite a má vzácnu schopnosť realizovať estetické a priestorové túžby svojich zákazníkov. Budeme určite kontaktovať pani Šulcovú, keď budeme pripravení na ďalší projekt a jej služby vrele odporúčam každému, kto hľadá dizajnéra, ktorý odvedie mimoriadnu prácu."

RNDr.Daniela Kubjatková | Most pri Bratislave

0918 771 269

"Moja spolupráca s pani Helenou Šulcovou sa týkala úprav v dispozičnom riešení nášho bytu a následne v poradenstve ohľadne jeho interiéru. Rada by som ocenila profesionalitu pani dizajnérky od prvého telefonického kontaktu až po záverečné riešenia v interiéri, pri ktorých bola osobne prítomná.

Bez jej zaujímavých nápadov, postrehov a praktických rád, by náš domov nebol tým, čím pre nás je. Musím priznať, že naša výsledná spolupráca výrazne prekročila moje očakávania a som veľmi rada, že som sa rozhodla využiť jej služby."

Natália Liskayová | Chorvátsky Grob

kontak pre overenie hodnotenia na vyžiadanie

”Ďakujeme štúdiu CreativeArch za interiérový návrh nášho domu. Návrh bol spracovaný naozaj rýchlo a sľúbené termíny boli vždy dodržané. Pani Puhovichová konzultovala s nami postupne každý detail, každú miestnosť a najmä počúvala aj nás, aby sme mali dom podľa našich predstáv a taktiež nás nasmerovala alebo nám poradila. Celý návrh je robený formou spolupráce s klientom, pokiaľ má samozrejme klient o to záujem a chce návrh priebežne konzultovať, prípadne ho pozmeniť alebo upraviť. Aj v tomto bola ochota, takže ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré. .“

Martin Metzger | BA

kontak pre overenie hodnotenia na vyžiadanie

”Keď sme si s rodinou kúpili dom, bola to novostavba a nevedeli sme kde začať. Oslovili sme Mgr. Šulcovú a doteraz neľutujeme😊. Výsledkom sme nadšení. Je organizovaná, detailne orientovaná, veľmi talentovaná v materiáloch a konštrukčnej kvalite a má vzácnu schopnosť realizovať estetické a priestorové túžby svojich zákazníkov. Budeme určite kontaktovať pani Šulcovú, keď budeme pripravení na ďalší projekt a jej služby vrele odporúčam každému, kto hľadá dizajnéra, ktorý odvedie mimoriadnu prácu." “

rod. Křehlíková | BA | Horský park

kontak pre overenie hodnotenia na vyžiadanie

”Dobrý deň, pani Puhovichová, s Vašimi službami, komunikáciu a celkovým ľudským a profesionálnym prístupom sme boli spokojní. Oceňujeme najmä trpezlivosť pri vysvetľovaní postupov, schopnosť počúvať klienta a následne promptne vypracovať inšpiratívne dispozičné riešenia a návrhy. .“

Erika Bodicsová | BA - Čunovo

0905 549 912

”Chcela by som sa touto cestou poďakovať tímu CreativeArch. Chcela by som vyzdvihnúť ich profesionalitu, rýchlosť a kreativitu s akou pristupovali k mojim požiadavkám aj niekoľkým dodatočným zmenám:-). Komunikácia bola veľmi priateľská, príjemná a zábavná. S konečným výsledkom som veľmi spokojná. Chcela som si od nich dať vypracovať iba návrh, ale na základe mojich pozitívnych skúseností im prenechám i realizáciu.“

rod. Solarová | NR

0911 268 626

"Peťku poznáme 20 rokov. So zariaďovaním nám pomáhala ešte počas školy a musíme uznať, že od úplného začiatku bolo jasné, že sa si vybrala správny smer. S citom a vkusom skombinovala náročnejší nábytok s jednoduchým. Príjemnú atmosféru dotvorila originálnymi textíliami. Do detailu mala premyslený každý krok. Interiérový dizajn ju veľmi baví, žije tým. Nábytok bol robený na mieru. Škoda len, že sme si ju nezavolali už skôr, keď ešte dalo hýbať s priečkami a s vývodmi, to už sa nám prerábať nechcelo. Odporučila som ju aj mojim známym. Návrh už aj s realizáciami majú za sebou. Tiež boli spokojní. Peťka je plná energie, je vtipná, na stretnutia s ňou sa budete tešiť. Dobrá práca Peti, držíme palce"

rod.Kadlocová | Kittse

0043 650 9878 123
" Kupovali sme pozemok cez realitku. Dali vizitku tohot interiérového štúdia. Chcel som si všetko povybavovať sám, bál som sa, že to bude stáť veľa peňazí. Potom mi p.Puhovichová vysvetlila, že ma to nakoniec nebude stát nič, pretože si nebudem musieť vyberať dovolenku v práci precestovať, pretelefonovať, atď, je to pravda, naozaj to tak vychádza, nehovorím o tom že som sa o nič vôbec o nič nemusel starať.
Navrhli nám pôdorys domu, vypracovali projekt aj na stavebné povolenie.
Dom sme stavali s firmou, ktorú nám odporučili. My sme taktiež spokojní."

Zuzana Šlosárová | NR

0911 545 109

Byt, ktorý som si kúpila, nemal dobre dispozičné riešenie. Oslovila som Peťku a jej kolegyňu či by mi s tým nepomohli. Nové riešenie praktické aj funkčné aj pekné. Sú to detailisti. Každý kto príde sa pýta, že wooow, naozaj pekné, také iné. Môžem len odporučiť.“