Návrh interiéru domu

pre vysnívaný domovKúpili ste nový alebo starý rodinný dom? Kúpili ste projekt rodinného domu? Nevyhovuje vám rozloženie miestností a dispozícia? Ocitli ste sa v začarovanom kruhu a neviete nájsť z neho cestu von? Máme pre vás smerovú tabuľu s nápisom 3D vizualizácia. 


Návratná investícia
Keď nás bolí zub, navštívime zubára, s boľavým kolenom ideme k ortopédovi, s neposlušnými vlasmi ku kaderníkovi, s pokazeným autom do servisu, len s nefunkčným interiérom domu sa akosi pridlho trápime sami. Často vyhadzujeme peniaze na dočasné a hlavne neefektívne riešenia, po nociach čítame diskusie na fórach a do bezvýchodiskovej pavučiny sa zamotávame čoraz viac. Pritom stačí osloviť jedného fundovaného odborníka a máme po probléme. Architekt alebo dizajnér pracuje v špeciálnych programoch zameraných na návrh a tvorbu vizualizácií interiéru, takže na základe údajov od vás, ako sú rozmery miestností, šírka múrov, výška stropov, počet a veľkosť okien, ale aj mnohé iné, vypracuje v spomínanom programe skutočne verný obraz návrhu vášho interiéru domu. Ten vám priblíži jeho novú podobu po realizovaní potrebných zmien. Samozrejme, veľkou výhodou je, že v programe môže dizajnér navrhnúť aj konkrétny vzhľad nábytku na mieru a iných detailov, ktoré budú unikátne - vytvorené a následne vyrobené len pre vás. Čím detailnejší bude váš opis toho, čo v dome chcete, tým rýchlejšie sa dopracujete k finálnemu návrhu vizualizácie.Ak teda už v úvode viete, že chcete, aby schodisko na poschodie ústilo do obývačky a jednotlivé stupienky boli samonosné, treba to dizajnérovi povedať, ušetríte tak čas následných úprav v programe. To isté platí o farbách a materiáloch, ktoré v rámci interiéru preferujete. Nuž a, samozrejme, rozhodujúci je aj rozpočet. Je totiž rozdiel, či vám dizajnér do priestoru v rámci vizualizácie umiestni značkovú sedačku za tisíce eur alebo iný dostupnejší variant.
Pravdaže, to, že ju budete mať zapracovanú v 3D vizualizácii, ešte neznamená, že ste povinný si ju kúpiť, no vo vizualizácii ide predovšetkým o to, aby jej podoba bola čo najvernejšia s novým interiérom. V prípade, že by vo vizualizácii boli iné farby, tvary nábytku a doplnky ako následne v realite, výsledok by vás mohol sklamať. Nuž a cieľom je presný opak.

Investované finančné prostriedky sa vám mnohonásobne vrátia.