Komerčný priestor

príjemné robenie biznisu


Komerčné priestory ako také by mali byť útulné miesta so zónami pre rokovania i relaxáciu, ktoré sa vzájomne prelínajú.

Nie každý priestor disponuje dostatkom miesta. Okrem priestoru pre zákazníka je potrebný priestor pre skladovanie a úložné priestory všeobecne. Pri zariaďovaní sa tak musí počítať každý meter.
Dbáme na vyberanie predovšetkým praktického vybavenie.

Typickým znakom relaxačných kútikov v komerčných priestoroch je variabilita využitia jednotlivých prvkov vybavenia. Kombinujú rôzne vysoké miesta na sedenie, či už sa jedná o textilom pokryté plochy alebo sedacie vaky, pufy, taburetky aj mäkučké pohovky a leňošky. Tento spôsob usporiadania je mimoriadne efektívny, prispôsobiť ho môžete aj počtu osôb.

Dnes sa o zatraktívnenie svojich interiérov detskými, relaxačnými či občerstvovacími kútikmi snaží každý komerčný priestor. Napriek tomu je priestor na rokovanie s klientami a práca na počítači stále kľúčový a musí zodpovedať tým najnáročnejším požiadavkám na ergonomicky správne sedenie. Nemenej dôležité je tiež efektívne uloženie dokumentov a systém uschovania drobných predmetov na rokovacom mieste.

Okrem pravidelných prestávok a kancelárskych cvikov by vám od bolesti chrbta mala napomôcť kvalitná ergonomicky tvarovaná stolička a správna výška stola. Pozornosť venujte tiež uloženiu svojich dokumentov a ďalších materiálov. Vyberte také riešenie, ktoré bude nielen prehľadné, ale zároveň štýlové. Pre náhle rokovania či konzultácie iste využijete kontajner na dokumenty s čalúnením na sedenie. A ako už bolo spomenuté vyššie, variabilita je trend číslo jedna. Pre zaistenie súkromia využite štýlový paraván alebo pridajte miesta na sedenie z modulového nábytku.


Projekty


Kaviareň Blue Bear | Aupark


Reštaurácia Blue Bear | Bratislava 


Kaviareň Vida Loca | Nitra


Fitness | Hammer Solar Gym | Nitra