Interiérový dizajn | bytový dizajnér- architekt

garantujeme vám, že vynaložené investície sa vám mnohonásobne vrátia...


My ako Váš bytový architekt, dizajnér budeme odborným poradcom pri vytváraní vášho sna a spoločnými silami vytvoríme jedinečné miesto. Navrhneme vám riešenia tak, aby boli estetické, praktické a ekonomicky čo najvýhodnejšie. V tomto obore sa pravideľne vzdelávame, navštevujeme rôzne medzinárodné výstavy nábytku doma i v zahraničí, sledujeme trendy. Vďaka tomu máme všeobecný prehľad, dostatočné odborné znalosti a to bez ohľadu na to, či ide o projekt v novostavbe, ide o rekonštrukciu, či je priestor určený pre bývanie, alebo na podnikanie.

Ako, čím vám ušetríme finančné prostriedky?

Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
  • V prvom rade nemôžete porovnávať vaše skúsenosti so skúsenosťami bytového architekta. Predtým, ako sa do výstavby, rekonštrukcie pustíte, vytvoríme vám 3D návrh interiéru a na základe ktorého si utvoríte presnú predstavu.
    V kľude si navrhnuté riešenia prejdete, zvážite pre a proti, prípadné zmeny zapracujeme a hotovo, interiér bude funkčný, nápaditý a originálny. Čiže žiadny pokus-omyl, žiadna dodatočná prerábka, žiadne ďalšie vyhodené peniaze na opravu vami zle nedomysleného riešenia.
  • Máme dokonale zmapovaný trh, vieme presne kde nakúpiť kvalitné materiály, zariaďovacie predmety za najvýhodnejšie ceny.
  • U dodávateľov máme zľavy vo výške od 10% do 30%.
  • Ani realizácia projektu nie je jednoduchá vec, nám vďaka skúsenostiam, organizačným schopnostiam bude trvať o mnoho kratšie ako vám, toto oceníte napríklad ak bývate v podnájme.
  • Pri realizácii interiéru dlhodobo spolupracujeme s overenými profesistami, ktorí za kvalitú prácu ručia v plnom rozsahu.