Interierový bytový architekt

garantujeme vám, že sú to investície, ktoré sa vám mnohonásobne vrátia...


Ako, čím vám ušetríme finančné prostriedky? I keď si myslíte, že našu pomoc nebudete potrebovať, mýlite sa.

  • V prvom rade nemôžete porovnávať vaše skúsenosti so skúsenosťami bytového architekta. Predtým, ako sa do výstavby, rekonštrukcie pustíte, vytvoríme vám 3D návrh interiéru a na základe toho si utvoríte presnú predstavu.
    V kľude si navrhnuté riešenia prejdete, zvážite pre a proti, prípadné zmeny zapracujeme a hotovo, interiér bude funkčný, nápaditý a originálny. Čiže žiadny pokus-omyl, žiadna dodatočná prerábka, žiadne ďalšie vyhodené peniaze na opravu vami zle nedomysleného riešenia.
  • Máme dokonale zmapovaný trh, vieme presne kde nakúpiť kvalitné materiály, produkty za najvýhodnejšie ceny.
  • U dodávateľov máme zľavy vo výške od 10% do 30%
  • Ani realizácia projektu nie je jednoduchá vec, nám vďaka skúsenostiam, organizačným schopnostiam bude trvať o mnoho kratšie ako vám, toto oceníte napríklad ak bývate v podnájme.
  • Pri realizácii interiéru dlhodobo spolupracujeme s overenými profesistami, ktorí za kvalitú prácu ručia v plnom rozsahu.

Na nás sa budete môcť spoľahnúť, dôverovať nám v každom smere a v každej oblasti.


Často sa zamýšlate nad týmito otázkami...

Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt

Je pri rekonštrukcii bytu nevyhnutný architekt?
Nevyhnutný nie, potrebný áno. Samozrejme, záleží na rozsahu rekonštrukcie a prác, no často sa stáva, že ľudia investujú svoje dlho šetrené peniaze do vylepšenia svojho bývania a napokon je pre nich výsledok po funkčnej aj dizajnovej stránke neuspokojivý, a to len preto, že sa na to dali sami, bez odbornej pomoci. A to je škoda! Každý si totiž zaslúži komfortné a pekné bývanie, v ktorom sa mu bude dobre žiť.

Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt

Je z pohľadu služieb rozdiel či mi architekt pomáha pri realizácii stavby domu alebo rekonštrukcii bytu?
Výrazný a zásadný rozdiel čo sa návrhu interiéru týka nie je. V jednom aj v druhom prípade ide o návrh interiér kde je potrebné dodržať pôdorys, funkčné a dizajnové požiadavky investora a rozpočet. Tak ako môže byť schodisko v dome, tak môže byť aj v mezonetovom byte. Alebo hoci malá dispozícia kuchyne či tmavé miestnosti, to všetko sa týka bytov aj domov. Rozdiel je jediný, že v prípade rodinného domu vie architekt navrhnúť a ovplyvniť aj fasádu a vonkajší vzhľad domu.

Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt

Môžem služby architekta využiť aj v čase keď je proces výstavby, prípadne rekonštrukcie už rozbehnutý?
Môcť, pravdaže, môžete, ale skutočne fundovaní architekti s odbornou praxou a skúsenosťami už s vami do toho, s najväčšou pravdepodobnosťou, nepôjdu. Po prvé, opravovať po niekom to čo sa "cestou" pokazilo je časovo náročné a zdĺhavé. Po druhé, jednotlivé projekty si architekti plánujú týždne dopredu, takže zrejme nebude možné operatívne si na vás vyčleniť čas. No a po tretie, ak už sú u vás v dome alebo v byte realizované práce stavebnou firmou, ktorú ste si zabezpečili vy sami, aj v tom môže byť háčik. Architekti s dobrým menom majú totiž svojich dodávateľov služieb overených a pracujú s nimi na viacerých projektoch, takže do komunikácie a spolupráce s niekým novým by bez predošlého preverenia a referencií zrejme nešli. Riskovali by tým totiž poškodenie svojej dobrej povesti. 


Bytový architekt, dizajnér je odborným poradcom pri vytváraní vášho sna. Spoločne vytvoríte dokonalé miesto, či už na bývanie, alebo na podnikanie za prijateľné ceny. Vyzná sa vo všetkom...Bez ohľadu na to, či ide o návrh dizajnu v novostavbe, alebo sa jedná o rekonštrukciu. Jeho úlohou je vždy chrániť finančné prostriedky investora a dielo.

Dobrý bytový architekt, dizajnér sa tak ako my pravidelne v tomto obore vzdeláva, navštevujeme rôzne medzinárodné výstavy nábytku doma i v zahraničí, sledujeme trendy. Svojou prácou rozhodujeme podstatným spôsobom o efektivite všetkých vynaložených finančných prostriedkov na stavbu a o kvalite výsledku. Kvalita celkovej práce, výsledného diela vo veľkej miere závisí od partnerskej spolupráce a porozumenia všetkých zúčastnených strán, vy ako investor.